Twój Koszyk:   0 produktów  |  0 pln     Przechowalnia:   0 produktów

Poznaj ten znak

Poznaj ten znak

 

          Logo "skaczącego króliczka" to gwarancja, że biokosmetyk na żadnym etapie produkcji nie był testowany na zwierzętach.

 

O nas

O nas

Monika Henry
          Jestem i Francuzką i Polką, czuję się w jakimś sensie obywatelką świata. Urodziłam się bowiem we Francji, ale mieszkałam także w Polsce, w Belgii, a teraz na jakiś czas osiedliłam się w Japonii. Czemu tak daleko? Bo chciałam z mężem poznać inną kulturę i otworzyć oczy moich dzieci: Julka (6 lat) i Grześka (3 lata) na świat... 
          Kiedy zdecydowałam się, na początku roku 2007, na roczny wyjazd na drugą półkulę razem z moją rodziną, nie wyobrażałam sobie, że ta zmiana trybu życia będzie łączyć się również ze zmianą filozofii życia. Po 10 latach pracy w wielkich koncernach w Polsce i we Francji, w świecie urody i mody, zaczęłam szukać czegoś innego... innego sensu życia. Razem z przyjaciółką połączyłyśmy siły i wykreowałyśmy całkiem nowy, niepodobny do istniejących dotąd Świat Piękna. Pojawiła się BIO URODA: coś nowego, coś wirtualnego (ale i bardzo rzeczywistego) wśród kosmetyków, w Polsce i dla Polek.
          Bio to nie tylko bardzo modne dziś słowo....
Bio to inna wizja świata, to pomysł na świadome życie w innym stylu. Niezależnie od tego, gdzie się mieszka: czy we Francji, w Polsce albo w Japonii.

Kasia Rodak
          Z urodzenia warszawianka, z wyboru zaś milanowianka. Po 10 latach pracy dziennikarskiej w pismach kobiecych, w tzw. działach urodowych (m.in. „Votre Beauté”, „Look Twój Styl” i „Świat Kobiety") zdecydowałam, że chcę uczestniczyć w życiu codziennym moich synków Antka (4 lata) i Ignasia (1,5 roku) i towarzyszyć im w odkrywaniu świata. Pozostając dla nich w domu, wiedziałam jednak, że warto zająć się jeszcze czymś, co będzie rozwijające, pozwoli wykorzystać moją wiedzę, twórczo zapełni bardzo ograniczony wolny czas. Już po urodzeniu Antka, przed powrotem do pełnoetatowej pracy, zaczęłam szukać nowego pomysłu na życie. Minęły jednak 3 lata i dopiero w 2007 roku narodził się nowy projekt, który potrzebował kolejnych 10 miesięcy, by móc się wykrystalizować. Kluczowe były dwa późnolipcowe, pełne słońca dni, które spędziłam z moją wieloletnią przyjaciółką Moniką i naszymi dziećmi w milanowskim ogrodzie. To właśnie wtedy, z naszych rozmów wyłoniły się zarysy BIO URODY – miejsca w Internecie, gdzie można znaleźć informacje o kosmetyce organicznej, porady urodowe i kupić biokosmetyki wysokiej jakości, bez sztucznych składników. Postanowiłyśmy połączyć naszą wiedzę: jej biznesową, a moją – kosmetyczną.
Zapraszamy!

Nasze Marki

               
© 2008-2010 biouroda.pl - biokosmetyki, kosmetyki organiczne, naturalne
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Polecamy: Hakom - systemy wentylacji i klimatyzacji Warszawa. Meddev - certyfikacja na wyroby medyczne. Kompleksowa realizacja ogrodzenia Warszawa.