Twój Koszyk:   0 produktów  |  0 pln     Przechowalnia:   0 produktów

Poznaj ten znak

Poznaj ten znak

 

          Logo "skaczącego króliczka" to gwarancja, że biokosmetyk na żadnym etapie produkcji nie był testowany na zwierzętach.

 

www.taozdrowia.pl

 

Warsztaty gotowania wg Pięciu Przemian, wykłady z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM) i dietetyki profilaktycznej TCM przydatne w życiu codziennym

www.mus.com.pl

Pierwszy portal o urodzie i psychologii dla kobiet. Tu zadbasz o piękno ciała i usłyszysz duszę. Znajdziesz artykuły i wywiady w oparciu o wiedzę ekspertów, felietony psychologiczne, nowości kosmetyczne i książkowe, blogi SPA i PSYCHE, a także informatory warsztatów rozwoju, szkoleń i zajęć dla dzieci.

www.ibeauty.pl
iBeauty.pl to kolorowy magazyn o urodzie on line! Codziennie prezentujemy najnowsze kosmetyki (także eko), trendy, porady dotyczące pielęgnacji, fryzury, triki makijażystów, diety, sekrety gwiazd, nowości spa i z dziedziny medycyny estetycznej. Oceniaj i komentuj teksty, bierz udział w dyskusjach o urodzie na naszym forum, pisz bloga o kosmetykach (i nie tylko). Twórz z nami iBeauty!
www.ladiva.pl
Internetowy portal dla kobiet. Odnajdziesz tu wiele praktycznych informacji w tematach takich jak uroda, kosmetyki, moda, zdrowie i fitness, matka i dziecko, przepisy, horoskopy, plotki, miłość i seks. Zasięgniesz porady ekspertów, skorzystasz z interaktywnych pomocy oraz forum dla aktywnych kobiet.
www.therapicashop.com

Ten sklep to zasobny przybornik do prowadzenia wszelkich terapii i rehabilitacji. Znaleźć tu można m.in: zabawki edukacyjne, Lalki Uczące Emocji, pomoce pedagogiczne, książki o terapiach, software i multimedia.

kosmetyka, uroda, zdrowie
Katalog sklepów Dedo

Nasze Marki

               
© 2008-2010 biouroda.pl - biokosmetyki, kosmetyki organiczne, naturalne
Projekt & cms: www.zstudio.pl
Polecamy: Hakom - systemy wentylacji i klimatyzacji Warszawa. Meddev - certyfikacja na wyroby medyczne. Kompleksowa realizacja ogrodzenia Warszawa.